22травня

Aqua Therm Kyiv 2018 підсумки виставки

1stend 1

1stend 2 1stend 3

1stend 4 1stend 5

 З 15 по 18 травня в Міжнародному виставковому центрі на «Лівобережній» пройшла ювілейна 20-а міжнародна виставка - Aqua Therm KYIV 2018Головна галузева подія року Aqua Therm зібрала 498 компаній учасників і неймовірну кількість фахівців і монтажників галузі водопостачання, опалення, інженерної сантехніки, вентиляції, кондиціонування, сантехнічного обладнання і басейнів. Виставка Aqua Therm розрахована на увагу професіоналів, її аудиторію в першу чергу складають технічні фахівці, проектувальники, монтажники, експлуатаційники, інженери торгових організацій і ін.
 
 Aqua Planet Company є постійним учасником виставки з 2012 року і традиційно приймає в ній участь. Для нас це була ще одна можливість зустрітися з Вами і познайомити Вас з нашими новинками ближче. На стенді "АРС" було представлено обладнання за такими напрямками як: насоси водопостачання, водовідведення та комплектуючі до них, циркуляційні насоси, опалювальні системи, трубопроводи та арматура, фітинги для поліпропіленових і металопластикових труб, системи фільтрації води. На стенді компанії кожен відвідувач отримав консультацію фахівців по всьому представленому асортименту. 
 
 Гості AquaTherm вже звикли бачити стенд "APC" на одному і тому ж місці, навпроти входу в центральний зал виставкового павільйону 3-С. Це підкреслює наше стійке положення компанії на ринку України. Однак вже в оформленні стенду і організації його роботи, гостей чекали невеликі зміни.

2prod 1 2prod 2 2prod 3

2prod 4 2prod 5 2prod 6

2prod 7 2prod 8 2prod 11

2prod 9 2prod 10

 Під час підготовки до події №1, команда Aqua Planet Company не стала виставляти стенди з нашим широким асортиментом продукції, а взяла на себе місію донести до кожного, як важливо зробити правильний вибір. Ми показали, що наш продукт "APC" унікальний, надійний, доступний, що ми можемо знайти комплексний підхід у вирішенні завдань в галузі водопостачання та водовідведення, систем опалення, трубопроводів на будь-який смак та великий асортимент фітингів з латуні і поліпропілену щоб задовольнити потреби кожного клієнта.
 
 Комфортна обстановка та затишна атмосфера дозволила учасникам провести ефективні ділові переговори. Нам було приємно бачити Вас в числі наших гостей і сподіваємося, що відвідування цього заходу було для Вас всебічно корисним!

3kl 1 3kl 2 3kl 3

3kl 4 3kl 11 3kl 6

3kl 8 3kl 9 3kl 10

 До головної подіїї року Aqua Planet Company підготувала нову сувенірну і рекламну продукцію для наших гостей. Цього року відвідувачі нашого стенду мали змогу отримати: каталог APC-2018 та прайс (літо 2018) з актуальними цінами, каталоги та прайси наших партнерів ТМ "Maxima" і "Atlas Filtri". Електронні версії цих видань вже на нашому сайті: www.aquaplanet.eu, там же представлена рекламна продукція та технічна документація. В якості сувенірів, наші гості отримували продукцію у вигляді кепок або футболок, ручки, олівці, лінійки з логотипом "APC".

4kom 1 4kom 2 4kom 3

4kom 4 4kom 5 4kom 6

4kom 7

 Підводячи підсумки головної події року №1 AquaTherm KYIV 2018, слід зазначити її продуктивність. Незважаючи на нову концепцію, технічні та інтелектуальні новинки Aqua Planet Company була добре зустрінута ринком і вже здобула популярність. Помітно підвищили впізнаваність бренду "APC", провели безліч зустрічей з діючими і майбутніми партнерами. Нам вдалося отримати вкрай важливий зворотний зв'язок від найголовніших професіоналів ринку - монтажників та кінцевих споживачів. Почули багато приємних слів і отримали конструктивні пропозиції, щодо поліпшення якості нашої продукції. Вся наша команда впевнена, що спілкування в рамках Aqua Therm вийшло професійним і корисним для нас та наших гостей. Попереду - ще багато роботи та нових звершень. "APC" завжди готова до грандіозних проектів і точно знаємо, що вибрали правильний напрямок - донести до кожного важливість нашого продукту.

 Команда "APC" дякує всім, хто відвідав наш стенд. Ми не чекаємо ваших дзвінків, листів, пропозицій про співпрацю, а самі йдемо до Вас з новими ідеями, презентаціями та програмами по просуванню торгової марки "APC" в Україні.
 
"Aqua Planet Company" - Несемо з собою тепло, комфорт і затишок. Завжди на крок попереду, в авангарді сантехнічного ринку України.