Кар’єра

Ідеальна робота – коли робиш те, що дійсно до вподоби, коли отримуєш задоволення від самого процесу, а результат сприймаєш як виклик до нових звершень. Ідеальний колектив – це сімейні цінності про які тобі не дають забути за межами власної домівки. 

Ми не ідеалізуємо реальність - ми створюємо умови, заради яких хочеться знову і знову повертатися до нашого офісу щоранку, переступаючи його поріг з посмішкою на обличчі. 

Ми цінуємо особистість в людині, професійність та нестандартне мислення і зробимо все від нас залежне, щоб дати змогу їм зростати в колі однодумців. 

pic ua. 4

Наші тренери

Світлана Ломакіна, тренер по продукту. Кар'єрний шлях в АРС починала з посади торгового представника. Автор і викладач тренінгу "Продуктовий портфель АРС, 1-2 рівні" польовий тренер для торгових представників і територіальних менеджерів.

Про проект

Навчальний центр APC було засновано в березні 2016 року, коли на його базі були проведені перші тренінги при підтримці одного з кращих бізнес-тренерів України – Валерія Глубоченко, та за участю найбільш досвідчених і успішних фахівців за напрямом прямих продаж. Так ідея «вчись працюючи» отримала свої перші аргументи на папері – в навчальних матеріалах для торгової команди, де головний акцент розставлено між досконалим вивченням продукції та розвитком навичок продаж: 

- як встановити контакт і зробити перший крок;

- як професійно презентувати бренд;

- які переваги компанії, її продукції та сервісу важливо донести до співрозмовника тощо;

- як подолати спротив чи заперечення клієнтів.

Унікальний досвід, який так просто в Інтернеті не знайти. Та ми його зробили доступним кожному – звертайтеся!

Навчальні програми Центру

Відповідно до озвучених пріоритетів нами були розроблені і реалізуються наступні навчальні програми:

«Продуктовий портфель АРС, 1-2 рівні». Тривалість – 4 дні.

Огляд продукції компанії в розрізі товарних груп, характеристик і сфери їх застосування – перший крок для нових співробітників компанії. Наприкінці тренінгу – всі учасники проходять тестування, за результатами якого приймається рішення про допуск до роботи;

«Продуктовий портфель АРС, 3 рівень». Тривалість – 5 днів.

Поглиблене вивчення продуктового портфеля компанії: характеристики і переваги, побудова комплексних рішень на базі продукції АРС, правила монтажу та багато іншого. Тренінг орієнтований на співробітників, що працюють в компанії більше 3 місяців. Наприкінці тренінгу його учасники проходять тестування (5 тестів) і складають іспит. За результатами іспиту приймається рішення про відповідність займаній посаді.

«Техніки продаж: Корпоративний стандарт АРС». Тривалість – 2 дні. 

Дає учасникам тренінгу розуміння корпоративних стандартів в проведенні ефективного і результативного торгового візиту - «Сім кроків торгового візиту АРС». Програма насичена великою кількісті вправ, рольових ігор та практикумів, в які залучені всіх учасники тренінгу. Наприкінці тренінгу учасники проходять відповідне тестування. 

Наразі йде активна робота по створенню нових програм та курсів, серед яких – «Школа супервайзера», що покликана дати комплекс знань і управлінських інструментів, необхідних в роботі даного спеціаліста. 

Слідкуйте за нашими анонсами!