Компанія «Aqua Planet Company» здійснює гарантійне обслуговування продукції що випускається, через авторизовані зовнішні і внутрішні сервісні центри.

Як компанія-виробник, “APC”, гарантує безкоштовний ремонт або заміну обладнання, що має заводські дефекти, протягом терміну гарантії, за винятком випадків, коли поломка сталася з вини споживача.

Гарантійний термін насосного обладнання, вироблене під торговими марками “APC” становить:
Насоси вібраційні - 3 місяці
Насоси для водопостачання, станції насосні та насоси циркуляційні - 24 місяці
Насоси для водовідведення, гідроакумулятори, контролери тиску, паяльники - 12 місяців
 
Гарантійний термін обчислюється від дати продажу, яка підтверджується наявністю правильно заповненого гарантійного талона з печаткою або підписом продавця.
 
Купуючи обладнання виробництва компанії “APC”, споживач, окрім високої якості продукції, отримує повний сервісний пакет, який передбачає як гарантійне, так і післягарантійне обслуговування обладнання. Для максимального комфорту клієнтів, компанія “APC” організувала мережу власних і партнерських сервісних центрів, забезпечених усім необхідним обладнанням і висококваліфікованими фахівцями. Крім вказаних сервісних центрів, покупець також може звернутися в сервісну службу “APC”, відправивши запит на електронну пошту або зателефонувавши по телефону гарячої лінії.

Сервісним партнерам пропонуємо розглянути можливість створення сервісного центру з гарантійного і післягарантійного обслуговування обладнання АРС™ на базі свого підприємства. Якщо Вам цікаво дана пропозиція, просимо надсилати свої заявки на електронну пошту c позначкою в темі листа «хочу стати сервісним центром», в листі прохання вказати свої ПІБ, контактний номер телефону, організацію і регіон.

 
Контактні дані:
тел.: 0 800 30 28 28 (гаряча лінія APC)
ел.пошта: servise@aquaplanet.eu

сервис.центр УКР