Компанія «Aqua Planet Company» здійснює гарантійне обслуговування обладнання, через авторизовані зовнішні і внутрішні сервісні центри. Компанія-виробник гарантує безкоштовний ремонт або заміну обладнання, що має заводські дефекти, протягом терміну гарантії, за винятком випадків, коли поломка сталася з вини споживача.
 
Гарантійний термін на обладнання, становить:
Насоси вібраційні - 3 місяці
Насоси для водопостачання, станції насосні та насоси циркуляційні - 24 місяці
Насоси для водовідведення, гідроакумулятори, контролери тиску, паяльники - 12 місяців
 
Гарантійний термін обчислюється від дати продажу, яка підтверджується наявністю правильно заповненого гарантійного талона з печаткою або підписом продавця.
 
Купуючи обладнання торгівельної марки “APC”, споживач, окрім високої якості продукції, отримує повний сервісний пакет, який передбачає як гарантійне так і післягарантійне обслуговування. Для максимального комфорту клієнтів  «Aqua Planet Company» створила мережу власних і партнерських сервісних центрів, забезпечених усім необхідним обладнанням і висококваліфікованими фахівцями. Крім згаданих сервісних центрів, покупець також може звернутися до Головного відділення сервісної служби компанії, відправивши запит на електронну пошту або зателефонувавши по номеру телефону гарячої лінії.
 
Сервісним партнерам пропонуємо розглянути можливість створення сервісного центру з гарантійного і післягарантійного обслуговування обладнання АРС™ на базі свого підприємства. Якщо Вам цікава дана пропозиція, просимо надсилати свої заявки на електронну пошту c позначкою в темі листа «хочу стати сервісним партнером», в листі прохання вказати свої ПІБ, контактний номер телефону, організацію і регіон.
 
Контактні дані:
тел.: 0 800 30 28 28 (гаряча лінія APC)
ел.пошта: servise@aquaplanet.eu

сервис.центр УКР